Peugeot Expert Mester L2

2020
31.500 KM

Diesel
150 HK

Manuell
Forhjulsdrift
Bilens pris
299 000,-
Månedspris
2 451,-
Se finansieringsforslag
Peugeot e-Expert leveres med tre seter, har forvarming mens bilen lades og programmering av lading kan gjøres på skjermen i bilen eller via smarttelefon og appen My Peugeot. Du har også tilgang til Android Auto og Apple CarPlay.
Expert får du også med drivstoff. Du kan lese mer om Expert her!
Nå er det åpnet opp for bestilling av en hel-elektrisk varebil med god rekkevidde, ladehastighet, nyttelast og tilhengervekt som gjør elektrisk varebil til et reelt alternativ.
Tanken bak Peugeot e-Expert er at man skal få anledning til å benytte seg av en elektrisk varebil som skal gi samme nytten i hverdagen som en vanlig Expert. Derfor kan bilen lstes opptil 925 kg nyttelast og trekke en tilhenger på ett tonn.
Peugeot e-Expert kommer i to lengder, chassi og etter hvert også som personbilen e-Traveller, med inntil 9 seter.
De to lengdene rommer tre europaller.
Med batteripakke på 75 kWh som gir hen rekkevidde målt i WLTP på 330 km kommer du langt i hverdagen.
Peugeot e-Expert lader svært raskt. På en 100 kW ladestasjon, lader du 75 kWh-batteriet på ca 45 minutter.
Kjøpsprisen på en Peugeot e-Expert avhenger av lengde.
Peugeot e-Expert har mange muligheter med sine lengdevalg og dekker dermed de fleste behov for varebil.
Vi leverer og formidler også firmafoliering og innredning til din firmabil. Ta kontakt med oss for mer informasjon